سوالات متداول

شاید شما هم در بسیاری از مواقع هنگام استفاده از گیفت کارت و خرید و شارژ حساب اپل آی‌دی و غیره با خطاها و مشکلات مختلفی مواجه شده باشید که راه حل مناسبی برای آن پیدا نکنید. این مشکلات در عین سادگی و پیش پا افتاده بودن، باعث اختلال در روند فعالیت و استفاده شما از مزایای گیفت کارت‌ها خواهند شد. با گیفت چی همراه باشید تا مشکلات شما را در کنار هم مرتفع سازیم.

گیفت کد های دیجیتالی گیفت چی چیست؟

گیفت چی یک فروشگاه آنلاین عرضه کننده گیفت کارت های دیجیتالی است. شما براحتی می توانید کارت مورد نظر خود را پیدا کرده و پس از خرید بصورت فوری تحویل بگیرید.

گیفت کارت های خرید شده از فروشگاه گیفت چی را چگونه استفاده نمایم؟

گیفت کارت های خرید شده بصورت یک کد برای شما ایمیل و پیامک خواهد شد. اگر گیفت کارت را برای کسی به صورت هدیه ارسال کرده اید ایمیل ارسال شده حاوی نحوه استفاده از گیفت کد ارسال شده برای دریافت کننده خواهد بود.

آیا من برای خرید گیفت کارت نیاز به ثبت نام دارم؟

در حالت عادی خیر. می توانید بصورت مهمان خرید و محصول خود را دریافت نمایید. ولی در صورتی که قصد ارسال هدیه دارید می بایست ثبت نام خود را تکمیل نمایید. همچنین استفاده از کوپن های تخفیف و فروش های ویژه سایت فقط برای اعضا امکان پذیر می باشد.

آیا شخصی که گیفت کارت را به صورت هدیه دریافت می نماید نیاز به ثبت نام در سایت گیفت چی دارد؟

خیر. ما فقط برای ارسال هدیه نیاز به دریافت آدرس ایمیل شخص مورد نظر شما خواهیم داشت. هرچند که در صورت ثبت نام شخص هدیه گیرنده و انجام خرید اول ایشان، یک کوپن تخفیف ۵٪ برای شما ارسال خواهد شد.

گیفت کارت خرید شده در چه زمانی به دست من یا شخصی که برایش هدیه فرستادم خواهد رسید؟

معمولاْ‌ گیفت کارت خرید شده بصورت فوری برای شما ارسال خواهد شد. در مورد بعضی از محصولات ممکن است پروسه انجام سفارش از چند دقیقه تا حداکثر ۲۴ ساعت طول بکشد. همچنین در صورت ارسال هدیه، گیفت کارت ارسال شده در حدود ساعت ۸ بامداد تاریخ مشخص شده برای شخص دریافت کننده هدیه ارسال خواهد شد. ایمیل تاییده ارسال هدیه بلافاصله پس از ارسال هدیه برای شما نیز فرستاده می شود.

آیا من می توانم بیش از یک گیفت کارت در هر مرتبه خرید نمایم؟

خیر، شما فقط امکان یک گیفت کارت در هر بار خرید خواهید داشت. شما ممکن است امکان تکرار پروسه خرید را داشته باشد ولی در مورد گیفت کارت هایی که موجودی محدودی دارند، دسترسی به خرید با تعداد بالا وجود نخواهد داشت.

من ایمیل حاوی گیفت کارت خریداری شده را از گیفت چی دریافت نکرده ام. چه کاری باید انجام دهم؟

ممکن است ایمیل ارسال شده به پوشه اسپم ایمیل شما منتقل شده باشد. اگر تا ۲۴ ساعت پس از خرید خود محصول را دریافت نکردید با ما تماس بگیرید.

گیفت کارت دیجیتالی آیتونز چگونه کار می کند؟

برای نحوه استفاده از گیفت کارت آیتونز به این آدرس مراجعه نمایید.

گیفت کارت اکس باکس و پلی استیشن چگونه قابل استفاده است؟

برای آموزش استفاده از گیفت کارت های آیتونز به این آدرس مراجعه نمایید.