Ulo، دوربین امنیتی بامزه و کارآمدی به شکل جغد از خانه شما محافظت می کند

گیفت چی
اخبار ، آذر ۹, ۱۳۹۴

Ulo، دوربین امنیتی بامزه و کارآمدی به شکل جغد از خانه شما محافظت می کندReviewed by ULO on Nov 30Rating: 5.0Ulo، دوربین امنیتی بامزه و کارآمدی به شکل جغد از خانه شما محافظت می کندUlo یکی از محافظین دوست داشتنی شماست که از امنیت خانه و دارایی های شما با چشمانی مجهز به لنزهای واید اطمینان حاصل می کند.این دوربین امنیتی بی نظیر، که در حال حاضر با استفاده از Kickstarter اقدام به کسب سرمایه می کند، حرکات را در منزل صاحب خانه بررسی کرده و می تواند آنها را به صورت تصاویر GIF از طریق ایمیل ارسال کند.

Ulo یکی از محافظین دوست داشتنی شماست که از امنیت  خانه و دارایی های شما با چشمانی مجهز به لنزهای واید اطمینان حاصل می کند.

این دوربین امنیتی بی نظیر، که در حال حاضر با استفاده از Kickstarter اقدام به کسب سرمایه می کند، حرکات را در منزل صاحب خانه بررسی کرده و می تواند آنها را به صورت تصاویر GIF از طریق ایمیل ارسال کند.

 

Ulo، دوربین امنیتی بامزه و کارآمدی به شکل جغد از خانه شما محافظت می کند

ulo-giftchi

ویویان مولر، سازنده این محصول اعلام کرد علاوه بر این کاربرد سودمند، این دوربین به دنبال “تعریف نحوه تعامل شما با اشیا” می باشد و این بدین معناست که ظاهر جالب آن باعث می شود شما به عنوان یک حیوان خانگی با آن در ارتباط باشید و صرفا یک ابزار به منظور اطمینان از عدم سرقت از منزل شما محسوب نمی شود.

Ulo با شکل جغد طراحی شده است و دو چشم LED متحرک دارد که احساسات را منتقل می کنند. برای مثال، زمانی که شارژ باتری Ulo به کمتر از 10% می رسد ظاهر آن خواب آلود می گردد.

ulo-giftchi-2

این دوربین به تلفن هوشمند نیز متصل می شود و می توانید از این طریق رنگ چشم های آن را تغییر داده و یا تنظیمات ضبط تصاویر را تغییر دهید. علی رغم اتصال به Wi-Fi، این دوربین را می توانید در “حالت هشدار” قرار دهید تا حرکات موجود در مسیر دید خود را رصد کرده و تصویر آن را برای شما ارسال نماید.

ulo-giftchi-3

هدف از تولید Ulo نیز این می باشد. کمپین Kickstarter آن باید بیش از چهار هفته ادامه داشته باشد و در حال حاضر درآمد آن 41062 یورو بوده است و هدف آن 199000 یورو می باشد. افرادی که قصد کمک به این کمپین را دارند می توانند این محصول را با 99 یورو تخفیف ویژه از این لینک دریافت نمایند.

در ادامه ویدیو خوش ساخت و جالب معرفی این محصول را تماشا نمایید.

 

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن