Amazon قصد دارد از هواپیماهای بدون سرنشین خود برای ارسال بسته های پستی استفاده نماید

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۳, ۱۳۹۴

Amazon قصد دارد از هواپیماهای بدون سرنشین خود برای ارسال بسته های پستی استفاده نمایدReviewed by giftchi on Dec 4Rating: 5.0Amazon با هواپیماهای بدون سرنشین کالا ارسال خواهد کردبرخی اوقات ممکن است به وسیله ای نظیر کفش ورزشی نیاز داشته باشید اما خرید آن چه به صورت اینترنتی و چه از فروشگاه ها امری زمان بر بوده و نیاز شما را برطرف نمی کند. آمازون قصد دارد این مشکل را از میان بردارد. این فروشگاه اینترنتی دو سال است که بر روی خدمات ارائه مرسوله ها از طریق هواپیماهای بدون سرنشین کار می کند و در ۲۹ نوامبر طرح جدید خود برای هواپیمای بدون سرنشینش را معرفی کرد.

برخی اوقات ممکن است به وسیله ای نظیر کفش ورزشی نیاز داشته باشید اما خرید آن چه به صورت اینترنتی و چه از فروشگاه ها امری زمان بر بوده و نیاز شما را برطرف نمی کند. آمازون قصد دارد این مشکل را از میان بردارد. این فروشگاه اینترنتی دو سال است که بر روی خدمات ارائه مرسوله ها از طریق هواپیماهای بدون سرنشین کار می کند و در ۲۹ نوامبر طرح جدید خود برای هواپیمای بدون سرنشینش را معرفی کرد.

prime-air_04.0

Amazon قصد دارد از هواپیماهای بدون سرنشین خود برای ارسال بسته های پستی استفاده نماید


در ویدئوی فوق، جرمی کلارکسن مجری برنامه تخت گاز داستانی را در مورد یکی از موضوعات روز تعریف می کند. سگ خانواده کفش های ورزشی دختر را پاره کرده است. مادر وی کفش های جدیدی را از آمازون خریداری کرده و هواپیمای سرنشین به سرعت کفش ها را به خانه آنها می آورد.

طبق این ویدئو، هواپیمای بدون سرنشین جدید دارای 9 موتور و چندین حسگر می باشد در نتیجه با اشیای موجود در محیط برخورد نمی کند. این هواپیما می تواند به دلیل ساختار پلاستیکی کف خود بر روی چمن فرود آمده و محصول مورد نظر را به خریدار تحویل دهد. این سرویس برای فروشندگانی که زمین چمن بزرگی برای فرود هواپیمای بدون سرنشین ندارند مناسب نمی باشد.

هواپیمای جدید آمازون با قابلیت پرواز، فرود و معلق ماندن در هوا همانند یک کوادکوپتر عمل می کند. پروانه ای در پشت این هواپیما به کار گذاشته شده است که آن را به حرکت با سرعت 55 مایل بر ساعت قادر می سازد.

فناوری مورد نیاز برای تولید هواپیمای بدون سرنشینی که با موانع موجود برخورد نکند در حال حاضر در مراحل اولیه خود می باشد و اداره هوانوردی فدرال (FAA) نیز در حال بررسی نحوه افزودن هواپیماهای بدون سرنشین به خطوط هوایی ایالات متحده می باشد. اگرچه در این ویدئو، هواپیما به طور خودکار کنترل می شود، FAA نیازمند هواپیماهای بدون سرنشینی است که توسط انسان کنترل شوند.

amazon-primeair

جف بزوس، مدیرعامل آمازون، برای اولین بار در سال 2013 در برنامه تلویزیونی 60 Minutes از طرح ارسال مرسوله ها با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین رونمایی کرد. از آن زمان، آمازون در حال دریافت مجوز برای سیستم پیشنهادی بوده است و پیشتر نیز اعلام کرد FAA در حال انجام اقدامات قانونی برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین می باشد. اما FAA تاریخ اجرای مقررات را اعلام نکرده است و اطلاعاتی در این مورد وجود ندارد.

جف بزوس در این هفته طرح های حمل و نقل هوایی متعددی داشته است: شرکت گردشگری فضایی وی با نام Blue Origin راکت چندبار مصرف خود را در 24 نوامبر رونمایی کرد و در آینده ای نه چندان دور با استفاده از این وسیله می توانیم ستاره های نزدیک فضا را از نزدیک مشاهده کنیم. به نظر می رسد Amazon Prime Air نیز همانند Blue Origin به زودی به حقیقت بپیوندد.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن