گیفت کارت کافه بازار – انتخاب اول کاربران فارسی زبان اندروید

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۰, ۱۳۹۴

گیفت کارت کافه بازار - انتخاب اول کاربران فارسی زبان اندرویدReviewed by گیفت کارت کافه بازار - انتخاب اول کاربران فارسی زبان اندروید on Dec 1Rating: 5.0کافه بازارهیچکس تصور موفقیت این چنین کافه بازار، استارتاپی که فقط چند سال از عمرش می گذرد را نداشت. در زمانی که تحریم های بین المللی دسترسی به مارکت گوگل پلی را برای کاربران ایرانی غیر ممکن کرده بود. کافه بازار با یک ابتکار جالب این امکان را برای همگان میسر کرد. اکنون کافه بازار در لیست پنج شرکت برتر فناوری اطلاعات ایران خوش می درخشد و روز به روز هم به تعداد علاقمندان و کاربرانش اضافه می شود.

هیچکس تصور موفقیت این چنین کافه بازار، استارتاپی که فقط چند سال از عمرش می گذرد را نداشت. در زمانی که تحریم های بین المللی دسترسی به مارکت گوگل پلی را برای کاربران ایرانی غیر ممکن کرده بود. کافه بازار با یک ابتکار جالب امکان دستیابی به اپپلیکیشن های اندرویدی را برای همگان میسر کرد. اکنون کافه بازار در لیست پنج شرکت برتر فناوری اطلاعات ایران خوش می درخشد و روز به روز هم به تعداد علاقمندان و کاربرانش اضافه می شود.

logo_5shanbebazaar_95_765

گیفت کارت کافه بازار – انتخاب اول کاربران فارسی زبان اندروید

ولی این تازه اول ماجرا بود، کافه بازار شروع به توسعه بستر اختصاصی خود برای نویسندگان و طراحان اپلیکیشن اندروید نمود و در حال حاضر خیل عظیمی از نرم افزارهای بومی رایگان و غیر رایگان در اپلیکیشن بازار خودنمایی می کنند.

به این ترتیب هم منبع درآمدی برای نویسندگان و توسعه دهندگان اپلیکیشن های ایرانی ایجاد کرد و هم کاربران را با انتخاب های فراوان نرم افزارها و بازی های جالب بومی خوشحال نمود.

کافه بازار با نگاه درست به مدل تجاری آیتونز و گوگل اقدام به انتشار گیفت کارت های کافه بازار نیز نمود که هم بصورت فیزیکی و هم بصورت دیجیتالی در دسترس عموم قرار دارند. گیفت چی بعنوان عرضه کنندگان رسمی گیفت کارت های دیجیتال کافه بازار امکان دسترسی به این مارکت را با قیمت غیر قابل رقابت ایجاد کرده است.

گیفت چی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از تخفیف های ویژه گیفت کارت کافه بازار و دیگر محصولات دیجیتالی مطلع شوید. هم اکنون می توانید بازی ها و نرم افزار افزارها کافه بازار را با قیمت پایینتر تهیه کنید و لذت ببرید.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن