گیفت کارت الکترونیکی کافه بازار بصورت عمومی عرضه شد.

گیفت چی
اخبار ، آبان ۲۸, ۱۳۹۴

گیفت کارت الکترونیکی کافه بازار بصورت عمومی عرضه شد.Reviewed by گیفت چی on Nov 19Rating: 5.0گیفت کارت کافه بازار و امکانات فراوان آن گیفت کارت کافه بازار با قیمت بسیار مناسب جهت استفاده عموم عرضه شد. کاربرد این گیفت کارت جهت خرید نرم افزارهای داخلی و خارجی برای سیستم عامل موبایل اندروید است که بسیار در ایران و نقاط دیگر جهان طرفدار دارد.

گیفت کارت الکترونیکی کافه بازار بصورت عمومی عرضه شد.

صنعت گیفت کارت مدت هاست که در بازار جهانی رونق فراوان گرفته است. در این میان شرکت هایی مانند اپل و گوگل با اتکا به اکو سیستم قدرتمند و پرطرفدارشان بازار پرسودی را با عرضه گیفت کارت های خود ساخته اند. ولی شرکت های دیگر هم بیکار ننشسته و از این طریق محصولات فیزیکی و الکنرونیکی خود را به دست مصرف کنندگان می رسانند.

شرکت کافه بازار که تجربه سالها خدمت رسانی را به ایرانیان در کارنامه خود دارد و در اپلیکیشن خود در اندروید هزاران نرم افزار داخلی و خارجی را برای مصرف کنندگان عرضه می کند مدتی است که با عرضه گیفت کارت های مخصوص کافه بازار وارد این کارزار شده است.

گیفت کارت های کافه بازار دقیقا مانند گیفت کارت های گوگل پلی و آیتونز عمل می نماید و مصرف کننده می تواند بجای استفاده از کارت بانکی شتاب برای خرید نرم افزارها یا امکانات درون نرم افزاری (App in purchase)‌ از این گیفت کارت استفاده نماید.

گیفت چی بعنوان عرضه کننده گیفت کارت های الکترونیکی کافه بازار دسترسی به این محصول را بسیار آسان نموده است و بعضا گیفت کارت ها را با تخفیف های ویژه به فروش می رساند.

بهتر است برای دریافت اطلاعات تخفیف های ویژه و انواع محصولات، گیفت چی را در شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک دنبال نمایید.

 

 

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن