اینستاگرام پشتیبانی از چند حساب کاربری بر روی دستگاه های اندروید را مورد بررسی قرار می دهد

گیفت چی
اخبار ، آذر ۹, ۱۳۹۴

اینستاگرام پشتیبانی از چند حساب کاربری بر روی دستگاه های اندروید را مورد بررسی قرار می دهدReviewed by Instagram on Nov 30Rating: 4.5اینستاگرام پشتیبانی از چند حساب کاربری بر روی دستگاه های اندروید را مورد بررسی قرار می دهداین اپلیکیشن محبوب اشتراک عکس، جدیدا پشتیبانی از چندین حساب کاربری توسط کاربران اندروید را مورد بررسی قرار داده است. استفاده از این ویژگی محدود به برخی از کاربران اندروید است که عضو طرح تست آزمایشی اینستاگرام می باشند.

اخیرا شایعه ای به واقعیت نزدیک شده که اینستاگرام نیز ممکن است از چندین حساب کاربری پشتیبانی کند.

این اپلیکیشن محبوب اشتراک عکس، جدیدا پشتیبانی از چندین حساب کاربری توسط کاربران اندروید را مورد بررسی قرار داده است. استفاده از این ویژگی محدود به برخی از کاربران اندروید است که عضو طرح تست آزمایشی اینستاگرام می باشند.

Picture1

اینستاگرام پشتیبانی از چند حساب کاربری بر روی دستگاه های اندروید را مورد بررسی قرار می دهد

این موضوع برای اولین بار توسط کاربری به نام @fro_rogue در Twitter منتشر شد و اعلام کرده بود که این ویژگی کاربران را قادر می سازد تا چندین حساب کاربری را در منوی تنظیمات اپلیکیشن وارد کنند. بعد از افزودن حساب های کاربری، شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن به چندین حساب خود دسترسی داشته و تصاویر خود را به اشتراک بگذارید.

اینکه ایا اینستاگرام این ویژگی را برای تمام کاربران عرضه خواهد کرد یا نسخه ای از آن برای کاربران iOS نیز عرضه خواهد شد فعلا نامشخص است ولی با توجه به محبوبیت این اپلیکیشن بین کاربران آیفون بعید است که با تاخیر قابل توجهی نسبت به اندروید منتشر شود. فیسبوک و اینستاگرام هر دو ویژگی های جدید خود را پیش از عرضه گسترده آنها برای کاربران اندروید ارائه می دهند.

Android Police گزارش داده است که این ویژگی برای برخی از کاربرانی که در طرح تست رسمی آزمایشی اینستاگرام ثبت نام کرده اند عرضه شده است.

اینستاگرام پاسخ مستقیمی برای پرسش Marshable مبنی بر این ویژگی ارائه نکرده است اما تعجب برانگیز نیست که این شرکت بخواهد از چندین حساب کاربری پشتیبانی کند.

عدم وجود پشتیبانی رسمی برای این ویژگی برای کسانی که از چندین حساب کاربری استفاده می کنند منجر شده است که بسیاری از کاربران از نرم افزارهای فرعی برای ارسال مطالب از طریق چند حساب کاربری استفاده کنند. اگرچه اینستاگرام برنامه های فرعی موجود بر روی پلت فرم خود را تاکنون تحمل کرده است، این شرکت تغییری در سیاست های خود اعمال کرد که تمام اپلیکیشن های فرعی را محدود می کند. دسترسی بسیاری از این اپلیکیشن ها به API اینستاگرام تا ژوئن 2016 قطع خواهد شد بنابراین احتمال می رود در ماه های آتی اخباری مبنی بر پشتیبانی اینستاگرام از چند حساب کاربری دریافت کنیم. این خبر خوشی برای صاحبان تجارت های مختلف است که مجبور بودند برای بازاریابی خود در این شبکه اجتماعی از بصورت مداوم logout و login کنند.

اینستاگرام گیفت چی

منبع : گیفت چی

 

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن