منتظر Uncharted 4 هستید؟ علاقمندان می توانند از هم اکنون نسخه آزمایشی آن را بازی کنند

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۷, ۱۳۹۴

منتظر Uncharted 4 هستید؟ علاقمندان می توانند از هم اکنون نسخه آزمایشی آن را بازی کنندReviewed by giftchi on Dec 8Rating: 5.0منتظر Uncharted 4 هستید؟ علاقمندان می توانند از هم اکنون نسخه آزمایشی آن را بازی کننداز عرضه اولین نسخه از این بازی جنگی و ماجراجویانه سه سال می گذرد. این بازی شما را به نقش اول فیلم Indiana Jones تبدیل می کند. نسخه جدید این بازی Uncharted 4: A Thief’s End نام دارد که قرار است در بهار 2016 عرضه شود. اما افراد همواره علاقه دارند که پیش از عرضه یک بازی اطلاعاتی در مورد آن کسب کنند و این امر در مورد Uncharted 4 رخ داده و افراد می توانند تا 13 دسامبر از حالت چندنفری بازی بهره مند شوند.

 

از عرضه اولین نسخه از این بازی جنگی و ماجراجویانه سه سال می گذرد. این بازی شما را به نقش اول فیلم Indiana Jones تبدیل می کند. نسخه جدید این بازی Uncharted 4: A Thief’s End نام دارد که قرار است در بهار 2016 عرضه شود. اما افراد همواره علاقه دارند که پیش از عرضه یک بازی اطلاعاتی در مورد آن کسب کنند و این امر در مورد Uncharted 4 رخ داده و افراد می توانند تا 13 دسامبر از حالت چندنفری بازی بهره مند شوند.

منتظر Uncharted 4 هستید؟ علاقمندان می توانند از هم اکنون نسخه آزمایشی آن را بازی کنند

علاقمندان Uncharted، هم اکنون زمان هیجان می باشد.

uncharted-the-nathan-drake-collection-listing-thumb-01-ps4-us-20may15

رابرت کاگبرن، طراح بازی های Naughty Dog و Uncharted اعلام کرد، این گروه اطلاعات زیادی را از طریق بازی های چند نفری دیگری که تولید کرده اند یاد گرفته است. برای مثال، طراحان این بازی عملکرد و نحوه بازی افراد در بازی The Last of Us را مورد بررسی قرار داده و با ارزیابی های مختلف تغییراتی را در نسخه جدید Uncharted اعمال کرده اند. وی همچنین اعلام کرد که برخی افراد دعوا را ترجیح داده و برخی دیگر دوست دارند که بازی طولانی تر بوده و به هم تیمی های خود کمک می کنند. با بررسی شرایط Uncharted 2 و Uncharted 3، آنها بخش هایی را به بازی افزوده و حالت چند نفره را جالب تر نیز ساخته اند.

وی گفت: این بازی برگرفته از تجربه های متعدد می باشد که در کنار یکدیگر یک بازی سریع، روان و جالبی را ایجاد می کنند.

نسخه آزمایشی برای تمام افرادی که Uncharted: The Nathan Drake Collection را برای PlayStation خریداری کرده بودند قابل استفاده می باشد. InfoScout اعلام کرد که افراد بسیاری نسخه آزمایشی این بازی را استفاده خواهند کرد زیرا باندل PlayStation 4 که به همراه این مجموعه عرضه می شد سود بسیاری را در جمعه سیاه برای Best Buy فراهم آورد و این افراد از جمله افراد علاقمند به بازی مجدد این مجموعه کلاسیک بودند.

این شرکت ویژگی های جدیدی را به بخش چند نفری بازی افزوده است. یکی از این ویژگی ها توانایی افراد در ایجاد sidekick ها با مهارتهای ویژه ای به منظور بهبود بازی می باشد. به زودی سیستم پرداخت درون بازی نیز فعال می شود و در نتیجه می توان ابزارآلات متعددی را خریداری کرده و حملات قدرتمند تری برای تضعیف دشمن در کوتاه مدت انجام داد.

این ویژگی ها حاکی از تلاش شرکت برای افزایش جذابیت علاقمندان می باشند. برای مثال، طراحان از داستان اصلی بازی برای ایجاد این امکانات استفاده کرده اند. کاگبرن همچنین اعلام کرد که به کتاب های کمدی متعددی برای پیدا کردن اشیای طلایی Ayar Manco رجوع کرده است.

این تیم به خوبی دیالوگ های هر یک از شخصیت را طراحی کرده است تا شخصیت پردازی داستان در حین نبرد چند نفری به خوبی مشخص باشد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: یکی از ویژگی های اصلی بازی ارائه خدمات متعددی به علاقمندان می باشد. ما قصد داشتیم تا حس ماجراجویی را با همکاری گروهی و تیمی ترکیب کنیم.

کاگبرن اعلام کرد نمایش نیز یکی از تمرکزهای اصلی محسوب می شود و او قصد دارد نحوه استفاده کاربران از ابزارهای جدید در طی نبردهای چند نفری را مشاهده کند. از آنجایی که افراد می توانند از طریق بازی کسب درآمد کنند، آنها می توانند بهترین امکانات و ابزارها را در بازی خریداری نمایند. بنابراین این ویژگی ها نسخه جدید Uncharted را به یک بازی پرهیجان تبدیل می کنند.

وی گفت: “احساس نزدیک شدن به جنگ دیوانه کننده می باشد. همزمان با نزدیک شدن به جنگ، شما نقطه اوج این سیستم ها را مشاهده می کنید. در این شرایط بازی به سطح بسیار بالایی دست می یابد و امید است این موضوع در نسخه آزمایشی نیز رخ دهد.”

به گفته کاگبرن، اگرچه این بازی هر روز در استودیو و توسط گروه خاصی از افراد بازی می شود، این گروه ترجیح می دهد که بازی توسط افراد عادی بازی شود زیرا این روش منجر به حل شدن بسیاری از مشکلاتی که برنامه نویسان حتی تصور آنها را نمی کردند می گردد.

او گفت: “ما به داده نیاز داریم. تنها چیزی که از نسخه آزمایشی انتظار داریم فراهم آوردن داده هایی برای بهبود بازی می باشد.”

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن