عرضه Bluestacks 2: آموزش هک Clash of Clans، Vain Glory و Minecraft در اندروید

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۴, ۱۳۹۴

عرضه Bluestacks 2: آموزش هک Clash of Clans، Vain Glory و Minecraft در اندرویدReviewed by giftchi on Dec 5Rating: 5.0عرضه Bluestacks 2: آموزش هک Clash of Clans، Vain Glory و Minecraft در اندرویدBluestacks 2 با امکاناتی فوق العاده عرضه شده است. همانطور که می دانید Bluestacks یکی از بهترین امولاتورهای اندروید برای Mac و ویندوز می باشد. شاید از خود بپرسید که دلیل استفاده از امولاتور برای کامپیوتر چیست؟ پاسخ این سوال را می توان در دو بازی محبوب Clash of Clans و Boom Beach جستجو کرد. بسیاری از افراد علاقه دارند تا این بازی ها را بر روی کامپیوتر خود اجرا کنند.

Bluestacks 2 با امکاناتی فوق العاده عرضه شده است. همانطور که می دانید Bluestacks یکی از بهترین امولاتورهای اندروید برای Mac و ویندوز می باشد. شاید از خود بپرسید که دلیل استفاده از امولاتور برای کامپیوتر چیست؟ پاسخ این سوال را می توان در دو بازی محبوب Clash of Clans و Boom Beach جستجو کرد. بسیاری از افراد علاقه دارند تا این بازی ها را بر روی کامپیوتر خود اجرا کنند.

 

app

 

با استفاده از BlueStacks، افراد علاقمند به Clash of Clans و Boom Beach می توانند بازی را 24 ساعته اجرا کنند در نتیجه احتمال حمله به آنها کاهش می یابد. مزیت دیگر Bluestacks این است که شما می توانید نرم افزارهای هک دیگری نظیر Xmodgames را بدون نگرانی از اطلاعات شخصی ذخیره شده بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید. با استفاده از Xmodgames می توانید در Clash of Clans براحتی جستجو کرده و از حالت sandbox نیز استفاده نمایید.
Bluestack 2 نسبت به نسخه پیشین با تغییرات چشمگیری روبرو بوده است و استفاده از آن همانند یک مرورگر می باشد. این بدین معناست که نسخه جدید Bluestacks از سربرگ (تب) نیز پشتیبانی می کند بنابراین کاربران Bluestacks می توانند چندین اپلیکیشن را به طور همزمان اجرا کرده و استفاده کنند.

با استفاده از Bluestacks 2 شما می توانید یک اپلیکیشن را در حالی که اپلیکیشن دیگری در حال دانلود می باشد استفاده نمایید. همچنین می توانید اپلیکیشن ارسال پیام را در یکی از سربرگ ها و Clash of Clans را در سربرگی دیگر اجرا کنید.
Bluestacks 2 دارای نوار ابزار جدیدی نیز می باشد که به شما امکان تغییر تنظیماتی از قبیل موقعیت مکانی، لرزش صفحه، تنظیم صدا، نمایش تمام صفحه و … را فراهم می آورد. نوار ابزار جدید در سمت چپ قرار دارد.
سازندگان Bluestacks تغییرات زیادی بر روی نسخه جدید اعمال کرده اند و Bluestacks 2 قادر به اجرای اپلیکیشن های مختلفی می باشد. اپلیکیشن هایی نظیر Angry Bird، Chrome، MLB Perfect Inning، Snapchat، Vain Glory و هزاران اپلیکیشن دیگر بر روی Bluestacks قابل اجرا هستند.

برای دانلود نسخه جدید Bluestacks، اینجا کلیک کنید.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن