اپل : صدور صورتحساب حامل برای محتوای iTunes و App Store

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۵, ۱۳۹۴

اپل : صدور صورتحساب حامل برای محتوای iTunes و App StoreReviewed by giftchi on Dec 6Rating: 5.0اپل : صدور صورتحساب حامل برای محتوای iTunes و App Storeیک ماه پس از صدور صورتحساب حامل برای محتوای iTunes و App Store برای اپراتور ژاپنی O2، خبرگزاری CNBC اعلام کرد اپل این طرح را برای خدماتی مشابه در روسیه نیز گسترش می دهد.

یک ماه پس از صدور صورتحساب حامل برای محتوای iTunes و App Store برای اپراتور ژاپنی O2، خبرگزاری CNBC اعلام کرد اپل این طرح را برای خدماتی مشابه در روسیه نیز گسترش می دهد.

اپل : صدور صورتحساب حامل برای محتوای iTunes و App Store

 

IMAGE DISTRIBUTED FOR APPLE - An Apple Store employee shows off a new iPhone at the iPhone 6 launch at the Eaton Centre Apple Store on Friday, September 19, 2014, in Toronto. (Photo by Ryan Emberley/Invision for Apple/AP Images)

با استفاده از این امکان کاربران می توانند به راحتی از iTunes یا App Store محصولاتی را دریافت کرده و هزینه محصولات دریافتی را از طریق صورتحساب اپراتور تلفن همراه خود پرداخت کنند. اپل قصد دارد این سرویس را بر روی اپراتور آمستردامی VimpelCom در روسیه راه اندازی کند و قرار است مشتریان برند Beeline از آن بهره مند گردند.

در صفحه اطلاعات حساب کاربری که گزینه “پرداخت از طریق موبایل” فعالسازی شده است متن زیر نشان داده می شود:

“پرداخت هزینه از طریق قبض موبایل برای مشتریان Beeline قابل دسترسی می باشد. تائیدیه ای برای شما ارسال خواهد شد.”

russia-carrier-billing

اپل از شرکتی مستقر در سان فرانسیسکو به نام Boku برای راه اندازی این سرویس جدید در روسیه و آلمان استفاده می کند.

CVVHv9OW4AAx3kk

اگرچه اپل به تازگی ارائه خدمات از طریق قبض تلفن همراه را در برخی از شبکه ها راه اندازی کرده، بسیاری از اپراتورهای ایالت متحده و برخی در خارج از ایالات متحده سرویس های مشابهی را برای کاربران اندروید یا سایر پلت فرم ها ارائه می دهند. برای مثال، Google این سرویس را در بیش از 35 کشور راه اندازی کرده است و کاربران اپراتورهایی نظیر AT&T، Sprint، T-Mobile، US Cellular و Verizon در ایالات متحده می توانند براحتی اپلیکیشن های اندروید را از این طریق دریافت نمایند.

CNBC اعلام کرده است که “سازنده های تلفن های همراه بیش از 10 درصد و در برخی شرایط تا 30 درصد” خریدها را انجام می دهند اما طبق گزارش منتشر شده توافق اپل بسیار کمتر و برای درصدی تک رقمی بود.

 

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن