استفاده از رنگ برای سهولت پیدا کردن تاکسی Uber

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۶, ۱۳۹۴

استفاده از رنگ برای سهولت پیدا کردن تاکسی UberReviewed by giftchi on Dec 7Rating: 5.0استفاده از رنگ برای سهولت پیدا کردن تاکسی UberUber روز چهارشنبه اعلام کرد که در حال تست ویژگی جدید خود به نام Uber SPOT می باشد که از رنگ ها برای ارتباط مسافرین و رانندگان استفاده می کند. مسافرین رنگ مورد نظر خود را از طریق اپلیکیشن Uber انتخاب کرده و این رنگ در کنار شیشه جلو تاکسی مورد نظر نشان داده می شود.

اغلب کاربران Uber اعلام کرده اند که نمی توانند تاکسی خود را از بین تاکسی های موجود در منطقه تشخیص دهند.

Uber روز چهارشنبه اعلام کرد که در حال تست ویژگی جدید خود به نام Uber SPOT می باشد که از رنگ ها برای ارتباط مسافرین و رانندگان استفاده می کند. مسافرین رنگ مورد نظر خود را از طریق اپلیکیشن Uber انتخاب کرده و این رنگ در کنار شیشه جلو تاکسی مورد نظر نشان داده می شود.

Spot-blog

 

استفاده از رنگ برای سهولت پیدا کردن تاکسی Uber

 

در حال حاضر این ویژگی در سیاتل به طور آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا تعداد زیادی از تاکسی های این شهر به سخت افزار SPOT مجهز می باشند. Uber مسافرین را قادر می سازد تا از بین شش رنگ موجود رنگ مورد نظر را انتخاب کرده و از طریق آن رنگ تاکسی خود را تشخیص دهند. بعد از انتخاب رنگ، صفحه نمایش گوشی فرد نیز به همان رنگ تغییر یافته و این امر نیز به رانندگان در پیدا کردن مسافرین کمک می کند.

چراغ SPOT با نزدیک شدن تاکسی به مسافرین روشن می شود.

Uber اعلام کرده است که این اقدام به منظور افزایش سهولت استفاده از سرویس Uber اجرا شده است. سهولت استفاده همواره یکی از اولویت های اصلی Uber می باشد.

Uber SPOT مشکل تعیین مسافر و تاکسی در منطقه ای که افراد متعددی درخواست تاکسی داشته اند را برطرف می کند. برای مثال اگر شش نفر به طور همزمان از طریق Uber اقدام به درخواست تاکسی نمایند، SPOT به آنها در تعیین تاکسی مورد نظر کمک می کند. به نظر می رسد این ویژگی در مناطق کم ازدحام تاثیر چشمگیری نخواهد داشت زیرا Uber مدل و رنگ خودروی ارسال شده را نیز از طریق اپلیکیشن به مسافر ارائه می دهد بنابراین افراد براحتی می توانند تاکسی خود را پیدا کنند.

آیا این ویژگی به پرسیده شدن سوال “آیا شما تاکسی Uber من هستید؟” پایان خواهد دارد؟ از آنجایی که Uber این ویژگی را صرفا در یک منطقه به طور آزمایشی اجرا کرده است، پاسخ به این سوال در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن