دستگاه پوشیدنی بعدی شما ممکن است یک خالکوبی موقتی باشد

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۰, ۱۳۹۴

دستگاه پوشیدنی بعدی شما ممکن است یک خالکوبی موقتی باشدReviewed by گیفت چی on Dec 1Rating: 5.0دستگاه پوشیدنی بعدی شما ممکن است یک خالکوبی موقتی باشدنسل بعدی فناوری دستگاه های پوشیدنی به پوست شما متصل می شوند و دیگر نیازی نیست که هر صبح پوشیدن آن را به خاطر داشته باشید.Chaotic Moon، یک شرکت طراحی فناوری مستقر در شهر آستین در کشور آمریکا، از رنگ رسانا و اجزای الکترونیکی نظیر لامپ های LED برای ایجاد گجت های متصل به پوست استفاده می کند که می توانند علائم حیاتی یا اطلاعات کارت اعتباری را در بر داشته باشند.

نسل بعدی فناوری دستگاه های پوشیدنی به پوست شما متصل می شوند و دیگر نیازی نیست که هر صبح پوشیدن آن را به خاطر داشته باشید.

Chaotic Moon، یک شرکت طراحی فناوری مستقر در شهر آستین در کشور آمریکا، از رنگ رسانا و اجزای الکترونیکی نظیر لامپ های LED برای ایجاد گجت های متصل به پوست استفاده می کند که می توانند علائم حیاتی یا اطلاعات کارت اعتباری را در بر داشته باشند.

دستگاه پوشیدنی بعدی شما ممکن است یک خالکوبی موقتی باشد

tattoo-wear

 

این محصول Chaotic Moon که Tech Tats خوانده می شود همانند خالکوبی موقت چسبانده شده و قابل شستشو نیز می باشد. این بدین معناست که قیمت آنها بسیار ارزان خواهد بود. این ابزار در حال توسعه می باشد اما این شرکت در مصاحبه با Techcrunch اعلام کرد که با چندین گروه به منظور عرضه آن به بازار گفتگو کرده است.

به گزارش Engadget سایر گروه ها نیز در حال ایجاد فناوری های همانند خالکوبی می باشند. موتورولا مجوز خود برای خالکوبی میکروفون را دریافت کرده است که بر روی گلوی شما چسبانده می شود. محققان San Diego در دانشگاه کالیفرنیا نوعی خالکوبی را طراحی کرده اند که ورزش را کنترل کرده و از تعرق بدن انرژی تولید می کند.

والدین نیز می توانند از این ابزارها به منظور تشخیص دمای بدن و میزان تعرق کودکان خود و یا پیدا کردن آن ها در مکان های شلوغ استفاده کنند. نیروهای نظامی نیز می توانند از این دستگاه ها برای بررسی سلامت سربازان و مجروحیت آنها بهره مند گردند.

اریک اشنایدر، تکنولوژیست خلاق در Chaotic Moon اعلام کرده است که همانند خالکوبی های سنتی، Tech Tats نیز در صورتی که از ظاهر سایبورگ خوشتان بیاید ظاهر خوبی دارند.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن