ترفندهای لمس سه بعدی آیفون (iPhone 3D Touch)

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۰, ۱۳۹۴

ترفندهای لمس سه بعدی آیفون (iPhone 3D Touch)Reviewed by giftchi on Dec 1Rating: 5.0ترفندهای لمس سه بعدی آیفون (iPhone 3D Touch)اگر iPhone 6s یا 6s Plus دارید، 3D Touch شما را قادر می سازد تا برخی اقدامات را به سرعت انجام دهید. با گذر زمان ترفندها و روش های مختلفی را برای بهره مندی هر چه بیشتر از 3D Touch یاد می گیرم. یکی از علاقمندی های من به 3D Touch عبور سریع تر از بخش ردیم اپلیکیشن های App Store و iTunes می باشد.

ترفندهای 3D Touch : گیفت کارت های iTunes و کدهای مربوط به اپلیکیشن ها را سریعتر دریافت کنید.

دریافت گیفت کارت ها و کدهای اپلیکیشن ها با استفاده از 3D Touch آسان تر شده است.

اگر iPhone 6s یا 6s Plus دارید، 3D Touch شما را قادر می سازد تا برخی اقدامات را به سرعت انجام دهید. با گذر زمان ترفندها و روش های مختلفی را برای بهره مندی هر چه بیشتر از 3D Touch یاد می گیرم. یکی از علاقمندی های من به 3D Touch عبور سریع تر از بخش ردیم اپلیکیشن های App Store و iTunes می باشد.

ترفندهای لمس ۳ بعدی آیفون (iPhone 3D Touch)

من هرگز علاقه ای به درخواست اپل مبنی بر پایین رفتن در صفحه App Store یا iTunes Store به منظور دریافت کارت هدیه نداشتم. بسیاری از اعضای خانواده و دوستان پیام هایی مبنی بر نحوه افزودن گیفت کارت به حساب کاربری خود برایم ارسال کرده اند. خوشحال هستم که اپل این امکان را برای افرادی که به 3D Touch دسترسی دارند ساده تر ساخته است.

شایان ذکر است که این روش برای ردیم کردن گیفت کارت های iTunes و App Store و همچنین کدهای تشویقی که توسعه دهنده ها به شما ارائه می دهند و همچنین کارت های دانلود رایگان که در فروشگاه هایی Starbucks دریافت می کنید قابل استفاده می باشد. به نظر می رسد که این امکان جالب و جذاب پرچمدار اپل به سرعت در حال فراگیر شدن است.

به منظور ردیم کردن یک کد با استفاده از 3D Touch طبق مراحل زیر عمل کنید:

۱- اپلیکیشن App Store یا iTunes Store را بر روی iPhone 6s یا 6s Plus پیدا کرده و محکم فشار دهید.

۲- انگشت خود را بر روی آن بکشید تا ردیم شود و یا می توانید انگشت خود را برداشته و به آن ضربه بزنید. هر دو روش عملکرد یکسانی دارند.

 

iphone 3d touch

 

به همین سادگی. اپلیکیشن App Store یا iTunes Store به طور خودکار وارد بخش ردیم اپلیکیشن می شود. کافی است کد خود را وارد کرده و از آن عکس بگیرید.

ترفندهای شما برای 3D Touch ؟

در صورتی که علاقمندید که همین الان این امکان جالب رو بر روی گوشی خود امتحان کنید سری به فروشگاه گیفت کارت گیفت چی بزنید. گیفت کارت های آیتونز استرالیا و آمریکا با قیمت عالی برای شما مهیا شده است.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن