بدست آوردن جم رایگان در بازی کلش آف کلنز، Clash of Clans

بدست آوردن جم رایگان در بازی کلش آف کلنز، Clash of ClansReviewed by giftchi on Dec 12Rating: 5.0جم رایگان در بازی کلش آف کلنز، Clash of Clansتنها روش به دست آوردن جم در بازی Clash of Clans با طی کردن مراحل یا از بین بردن موانع (نظیر جم باکس ها) می باشد. بازی به گونه ای طراحی شده است که هر هشت ساعت یک مانع در میدان شما ایجاد می شود و شما می توانید با از بین بردن آن به جم باکس دست یافته و 25 جم به دست آورید. این روش را در Clash of Clans کشت جم می نامند زیرا تنها روش به دست آوردن جم رایگان محسوب می شود. در این مقاله به شما نحوه دستیابی به بیشترین جم را توضیح خواهیم داد.

به دست آوردن جم با افزایش ایجاد موانع در بازی Clash of Clans

تنها روش به دست آوردن جم در بازی Clash of Clans با طی کردن مراحل یا از بین بردن موانع (نظیر جم باکس ها) می باشد. بازی به گونه ای طراحی شده است که هر هشت ساعت یک مانع در میدان شما ایجاد می شود و شما می توانید با از بین بردن آن به جم باکس دست یافته و 25 جم به دست آورید. این روش را در Clash of Clans کشت جم می نامند زیرا تنها روش به دست آوردن جم رایگان محسوب می شود. در این مقاله به شما نحوه دستیابی به بیشترین جم را توضیح خواهیم داد.

در حین کشت جم بیشترین تعداد مانع ممکن را از بین ببرید

یکی از کاربران این موضوع را در انجمن Clash of Clans اعلام کرد و ترفندهای جالبی برای افزایش تولید موانع و همچنین روش هایی برای کاهش یا افزایش آنها با ایجاد تغییراتی در محیط را ارائه داده بود. افرادی که قصد دارند تعداد مانع بیشتری در محیط آنها ایجاد شود کافی است میدان خود را در حد توان وسعت بخشند.

 

Clash-of-Clans-keep-christmas-tree

 

مانع نمی تواند در کنار ساختمان شما ایجاد شود زیرا برای رشد آنها وجود فضای خالی ضروری می باشد. بنابراین یکی از نکته های ضروری این است که در صورتی که فضای کافی برای پیدایش مانع (یا جم باکس) وجود نداشته باشد، بعد از 8 ساعت شاهد آنها نخواهیم بود. یکی دیگر از نظریه ها این است که موانع در صورتی که جای آنها توسط مورد دیگری اشغال شده باشد نیز ایجاد نخواهند شد. اگرچه شواهدی برای این مورد وجود ندارد اما بارها شاهد بوده ام که با پراکندگی و کاهش فضای آزاد تعداد موانع جدید نیز به طور چشمگیری کاهش می یابد.

تعداد درخت بیشتر به معنای تعداد جم بیشتر می باشد

همانطور که می دانید درختان، تنه درختان و بوته ها منابعی غنی از جم می باشند. به خاطر داشته باشید که جم باکس ها نیز نوعی موانع محسوب می شوند. شرایطی که احتمال جم باکس بودن موانع جدید را کاهش می دهند به شرح زیر می باشند:

از آخرین جعبه جمی که شما به دست آورده اید حداقل یک هفته گذشته است (جم باکس هر یک هفته به میزان بیشینه خود می رسد)

شما در میدان خود جم باکس ندارید (شما صرفا می توانید یک جم باکس داشته باشید)

 

gem-farming

 

با تجربه ای بیش از یک سال می توانم به شما اطمینان دهم که درصد پیدایش جم باکس کمتر از میزانی است که شما می توانید به دست آورید. من تمام موانع را از بین بردم و به مدت 3 هفته حتی یک جم باکس نیز مشاهده نکردم. اکنون بدین نتیجه رسیده ام که اگر تمام موانع را حذف نمی کردم ممکن بود که در مدت یک ماه یا کمتر شاهد حداقل یک جم باکس باشم.

مروری بر روش های افزایش جم:

۱- در میدان خود فضای آزاد بیشتری ایجاد کنید تا موانع بیشتری ایجاد شوند.

۲- همواره موانع را به محض مشاهده از بین ببرید تا احتمال به دست آوردن جم باکس افزایش یابد.

۳- همواره جم باکس را از بین ببرید تا جم باکس بعدی سریعتر ایجاد شود.

 

خرید آنلاین جم کلش آف کلنز

 

 

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.