با استفاده از Sylaps (سایلپس)‌ با یک لینک افراد را به تماس صوتی و تصویری دعوت نمایید

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۲, ۱۳۹۴

با استفاده از Sylaps (سایلپس)‌ با یک لینک افراد را به تماس صوتی و تصویری دعوت نماییدReviewed by sylaps on Dec 3Rating: 5.0با استفاده از Sylaps (سایلپس)‌ با یک لینک افراد را به تماس صوتی و تصویری دعوت نماییددر این مقاله قصد داریم شما را با Sylaps آشنا کنیم. این استارتاپ که از آی پی آدرس استفاده می کند شما را قادر می سازد تا بدون استفاده از شماره تلفن تماس بگیرید. Sylaps شرایطی را فراهم می آورد که می توانید به راحتی با افرادی که نمی شناسید تماس تلفنی برقرار کنید.

در این مقاله قصد داریم شما را با Sylaps آشنا کنیم. این استارتاپ که از آی پی آدرس استفاده می کند شما را قادر می سازد تا بدون استفاده از شماره تلفن تماس بگیرید. Sylaps شرایطی را فراهم می آورد که می توانید به راحتی با افرادی که نمی شناسید تماس تلفنی برقرار کنید.

با استفاده از Sylaps (سایلپس)‌ با یک لینک افراد را به تماس صوتی و تصویری دعوت نمایید

desktop_preview

این استارتاپ دارای اپلیکیشنی برای کامپیوتر و تلفن همراه در تمام پلت فرم ها از جمله OS X، ویندوز، لینوکس، iOS و اندروید می باشد. شما می توانید مکالمه ای را ایجاد کرده و از طریق اپلیکیشن فردی را به آن دعوت نمایید. افرادی که از Sylaps استفاده نمی کنند نیز لینکی را دریافت کرده و بعد از کلیک بر روی لینک می توانند از طریق مرورگر اینترنت خود مکالمه کنند.

click_on_the_link

Sylaps از WebRTC استفاده می کند بنابراین می تواند با تمام پلت فرم ها سازگاری داشته باشد. ساختار این اپلیکیشن استاندارد بوده و بدون نصب اپلیکیشن یا پلاگینی خاص بر روی مرورگر شما اجرا می شود.

شما می توانید با استفاده از آن با افرادی که از Sylaps استفاده می کنند تماس صوتی یا تصویری برقرار نمایید. صفحه چت نیز در کنار پنجره تماس قرار دارد که از طریق آن می توانید لینک هایی را به اشتراک بگذارید. این بخش امکان ارسال فایل را نیز برای شما فراهم می آورد.

بهترین مزیت این سیستم این است که اشتراک فایل و چت از طریق مرورگر گوشی نیز امکان پذیر می باشد. در تمام پلت فرم ها از تمام امکانات بهره مند می شوید.

این استارتاپ تلاش بسیاری در زمینه ویژگی های امنیتی اپلیکیشن انجام داده است. شما می توانید آزادانه با استفاده از Sylaps مکالمه نمایید و حتی شرکت نیز نمی تواند از موضوعات مورد بحث شما آگاه شود. ارتباطات رسانه ای نیز کدگذاری شده اند.

Sylaps با برترین اپلیکیشن های دنیای ارتباطات نظیر Skype و Google Hangouts رقابت می کند. شرکت های ارتباطات کنفرانسی نیز از روش های مشابهی استفاده کرده اند اما برتری Sylaps قابلیت مکالمه تک نفره آن می باشد. روش بی نظیر این استارتاپ باعث برتری آن در رقابت گردیده است. این استارتاپ قصد انجام همه موارد را ندارد بلکه قصد دارد چندین مورد را به خوبی انجام دهد.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن