این شرکت فناوری هواپیماهای بدون سرنشین نظامی را برای سایر افراد نیز عرضه می کند

گیفت چی
اخبار ، آذر ۲۴, ۱۳۹۴

این شرکت فناوری هواپیماهای بدون سرنشین نظامی را برای سایر افراد نیز عرضه می کندReviewed by giftchi on Dec 15Rating: 5.0این شرکت فناوری هواپیماهای بدون سرنشین نظامی را برای سایر افراد نیز عرضه می کندهمه ما می توانیم یک هواپیمای بدون سرنشین را در محدوده دید خود استفاده کنیم اما سازمان های نظامی می توانند هواپیماهای بدون سرنشینی را در افغانستان از نقطه ای دیگر جهان کنترل کنند. شرکت فرانسوی UAVIA این امکان را برای سایر افراد نیز فراهم می آورد.

همه ما می توانیم یک هواپیمای بدون سرنشین را در محدوده دید خود استفاده کنیم اما سازمان های نظامی می توانند هواپیماهای بدون سرنشینی را در افغانستان از نقطه ای دیگر جهان کنترل کنند. شرکت فرانسوی UAVIA این امکان را برای سایر افراد نیز فراهم می آورد.

uavia-drone-and-charging-station

 

این شرکت فناوری هواپیماهای بدون سرنشین نظامی را برای سایر افراد نیز عرضه می کند

 

با استفاده از فناوری UAVIA، کاربران می توانند یک هواپیمای بدون سرنشین را از طریق اینترنت کنترل کنند. این ابزار اطلاعات را از طریق نسل چهارم اینترنت دریافت کرده و از محیط نیز فیلم های با کیفیت HD تهیه می کند. در صورتی که سیگنال های دریافتی قطع شوند، هواپیمای بدون سرنشین می تواند پرواز از پیش تعیین شده خود را ادامه داده و یا به طور خودکار در محیط خاصی فرود آید.

به دلیل محدودیت های موجود در استفاده از هواپیماهای سرنشین توسط افراد، UAVIA در حال حاضر عرضه این محصولات را به بخش خاصی از صنایع فرانسه محدود کرده است. این شرکت اعلام کرده است که سیستم در حال حاضر توسط شرکت های مختلف به کار برده می شود اما اطلاعاتی در مورد شرکت های استفاده کننده ارائه نکرده است.

 

UAVIA-diagram-1200x421

 

فناوری UAVIA شرکت ها را قادر می سازد تا بررسی های امنیتی و ایمنی متعددی را در نقاط دور انجام دهند و فرد می تواند از دفتر خود آنها را کنترل کند. این روش می تواند در زمان و هزینه صرفه جویی کند زیرا دیگر نیازی نیست که اقدامات مورد نظر را از طریق هلی کوپتر و با پرواز بر فراز نقطه مورد نظر انجام دهیم.

از آنجایی که قوانین در حال حاضر UAVIA را محدود کرده اند، این شرکت اعلام کرده است که می توان از این دستگاه ها برای کشاورزی، نجات از سانحه، تحقیقات و محافظت از حیات وحش استفاده نمود.

 

UAVIA-construction-1200x750

 

کلمن کریستومانوس، مدیر عامل UAVIA خوش بین است که چارچوب قانون اروپا تا پایان سال 2016 استفاده از این فناوری را برای همه امکان پذیر خواهد ساخت و سازندگان هواپیماهای بدون سرنشین می توانند به راحتی دستگاه های خود را به اینترنت مجهز کنند. “استفاده از سیستم های هوشمند و اینترنت بر روی هواپیماهای بدون سرنشین منجر به تسهیل مدیریت امنیت می گردد و اطلاعاتی نیزبه مقامات ترافیک هوایی ارائه می گردد.

وی خاطر نشان کرد: “هدف ما نشان دادن این است که راه حل ما ایمن بوده و هیچگونه خطری در پی ندارد. ما در ابتدا این دستگاه ها را در منطقه ای محدود و برای اقدامات قانونی مورد استفاده قرار می دهیم.”

“تمام این اقدامات ما را قادر می سازند تا به شواهدی به منظور ایمن بودن این اقدامات دسترسی داشته باشیم و با نشان دادن این نتایج می توانیم به هواپیماهای بدون سرنشین بهتری دست یابیم.”

UAVIA به منظور پشتیبانی از دستگاه های خود با Ubuntu همکاری می کند. این هواپیماها از سیستم عامل Ubuntu Core استفاده می کنند که برای این دستگاه ها طراحی شده است.

این شرکت 2.5 سال پیش با سرمایه 17500 دلار راه اندازی شد و توسط وام های بدون بهره توسط دولت فرانسه مورد حمایت قرار گرفته است. این شرکت در حال حاضر دارای 500000 سرمایه بوده و قصد دارد در بهار سال 2016 به سود مورد نظر خود دست یابد.

استفاده از این نوع هواپیماهای سرنشین توسط افراد عادی اندکی زمان بر می باشد اما UAVIA چشم اندازی از آینده را برای ما ارائه می دهد.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن