اپل و سامسونگ: سامسونگ هزینه را پرداخت می کند اما می تواند تقاضای استرداد داشته باشد

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۵, ۱۳۹۴

اپل و سامسونگ: سامسونگ هزینه را پرداخت می کند اما می تواند تقاضای استرداد داشته باشدReviewed by giftchi on Dec 6Rating: 5.0اپل و سامسونگ: سامسونگ هزینه را پرداخت می کند اما می تواند تقاضای استرداد داشته باشدپرونده های حقوقی بین این دو شرکت همواره در حال ضخیم تر شدن می باشند. موارد در حال بهبود می باشند و ناگهان مضمونی دیگر مشاجرات را تشدید می کند. در طی چند سال اخیر، اپل و سامسونگ در مورد سهام با اختلافاتی مواجه بودند و لوسی کوه، قاضی پرونده، نیز نظر خود را از طرف دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه شمالی کالیفرنیا ارسال کرده است.

پرونده های حقوقی بین این دو شرکت همواره در حال ضخیم تر شدن می باشند. موارد در حال بهبود می باشند و ناگهان مضمونی دیگر مشاجرات را تشدید می کند. در طی چند سال اخیر، اپل و سامسونگ در مورد سهام با اختلافاتی مواجه بودند و لوسی کوه، قاضی پرونده، نیز نظر خود را از طرف دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه شمالی کالیفرنیا ارسال کرده است.

Apple-iPhone-6s-Plus-vs-Samsung-Galaxy-Note-5-and-S6-Edge-Plus

 

اپل و سامسونگ: سامسونگ هزینه را پرداخت می کند اما می تواند تقاضای استرداد داشته باشد

به نظر می رسد در مرحله نهایی این دو رقیب از نظر قانونی به توافقی نسبی دست یافته اند و نتیجه نهایی این پرونده بدین صورت می باشد: سامسونگ 548 میلیون دلار به اپل پرداخت خواهد کرد و اپل نیز چکی به میزان این مبلغ را تا آخرین روز کاری این هفته در کره دریافت می کند. تاریخ چک برای چهاردهم دسامبر می باشد.

این موضوع در پی درخواست سامسونگ مبنی بر تجدیدنظر در رای صادره و میزان خسارت وارد شده برای پنتت زوم با دو انگشت انجام گرفت. این پتنت هفته پیش توسط دادگاه ثبت اختراع و هئیت مدیره دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده باطل اعلام گردید. دادگاه رسیدگی فدرال درخواست سامسونگ را رد کرد و اینگونه به نظر می رسد که قرار است شاهد چالش دو سازنده برتر تلفن های هوشمند در دادگاه عالی باشیم.

سامسونگ در بیانیه خود اعلام کرده است که می تواند در صورتی که تغییری در رای علیه پتنت API ایجاد شود مبلغ پرداخت شده را از اپل دریافت کند. اپل نیز موظف است مالیات مربوطه را پرداخت نماید.

اپل مخالف درخواست سامسونگ مبنی بر بازپرداخت مبلغ می باشد.

به نظر می رسد این ماجرا همچنان ادامه دار خواهد بود: اعتبار یکی دیگر از پتنت های اپل در حال حاضر توسط دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری مورد بررسی می باشد و ممکن است این پرونده به کوپرتینو ارسال شود.

ما نیز منتظر رای دادگاه عالی مبنی بر پذیرش یا عدم پذیرش رای صادره می باشیم.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن