اپل تغییرات بزرگی را برای MacBook Air سال ۲۰۱۶ برنامه ریزی می کند

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۲, ۱۳۹۴

اپل تغییرات بزرگی را برای MacBook Air سال 2016 برنامه ریزی می کندReviewed by giftchi on Dec 3Rating: 5.0اپل تغییرات بزرگی را برای MacBook Air سال 2016 برنامه ریزی می کندبه گزارش AppleInsider به نقل از Economic Daily News، اپل در حال برنامه ریزی تغییراتی برای لپ تاپ های مک بوک ایر می باشد که قرار است در سال 2016 در WWDC رونمایی شوند.

به گزارش AppleInsider به نقل از Economic Daily News، اپل در حال برنامه ریزی تغییراتی برای لپ تاپ های مک بوک ایر می باشد که قرار است در سال 2016 در WWDC رونمایی شوند.

کنفرانس توسعه دهندگان جهانی اپل (WWDC) هر سال برگزار می شود و مراسم بسیار مهمی است که شرکت با استفاده از آن نرم افزارها و سخت افزارهای جدید خود را معرفی می کند.

اپل تغییرات بزرگی را برای MacBook Air سال 2016 برنامه ریزی می کند

435345345

مک بوک ایر که در دو مدل 11 و 13 اینچی عرضه می شود از سال 2012 طراحی خود را حفظ کرده و فاقد صفحه نمایش رتینا می باشد. در آن زمان، اپل مک بوک پروهای خود را با صفحه نمایش رتینا و مدل ۱۲ اینچی مک بوک را عرضه کرد.

این گزارش که منبع آن زنجیره تامین اپل می باشد بیان دارد که اپل چندین تغییر را در مدل سال 2016 اعمال خواهد که برخی از تغییرات به شرح زیر می باشند:

طراحی به روز و مدرن MacBook Air که همانند MacBook Pro دارای صفحه نمایش 15 اینچی می باشد.

حذف مدل 11 اینچی مک بوک ایر که بین آیپد پرو و مک بوک دوازده اینچی قرار دارد.

سخت افزار قدرتمند نظیر پردازنده Skylake شرکت اینتل تا بتواند از صفحه نمایش رتینا نیز بهره مند گردد.

اپل در حال حاضر لپ تاپ های ۱۱، ۱۲، ۱۳ و ۱۵ اینچی (آیپد پرو نیز ۹/۱۲ اینچ می باشد) را عرضه می کند. تغییرات بدین معنا هستند که اپل قصد دارد مدل های برتر مک بوک  را با عرضه مدلی ۱۵  اینچ و حذف مدل ۱۱ اینچ تقویت کند.

تیم کوک، مدیرعامل اپل، نیز اعلام کرد افرادی که قصد انجام کارهای سنگین را دارند از کامپیوترهای شخصی (PC) استفاده می کنند و لپ تاپ را برای انجام کارهای روزمره خریداری می نمایند اما با عرضه مدل های جدید لپ تاپ ها نیز قادر به انجام اقدامات سنگین خواهد شد. معرفی iPad Pro که برای انجام کارهای روزمره طراحی شده است نیز راه را برای حذف مدل 11 اینچی MacBook Air هموارتر می سازد.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن