اپل آیدی رایگان گیفت چی

اپل آیدی رایگان گیفت چیReviewed by Giftchi on Dec 5Rating: 5.0اپل آیدی رایگان گیفت چیفروشگاه آنلاین گیفت چی امکان دریافت رایگان اپل ایدی را برای شما فراهم نموده است تا بتوانید بدون کوچکترین دردسر با بهترین کیفیت اپل آیدی رایگان خود را دریافت نمایید.

برای استفاده از هر یک از محصولات شرکت اپل نیاز به داشتن یک اپل ایدی است. ساختن حساب در آیتونز (iTunes) و یا اپ استور (App Store)، به صورت خودکار یک اپل ایدی نیز برای شما می سازد که می توان از آن برای دسترسی به دیگر خدمات اپل استفاده کرد.

اپل آیدی رایگان گیفت چی

برای استفاده از خدمات مختلف اپل نیازی به ساختن حساب جدید نیست و با همان اپل ایدی می توانید از تمام آن ها استفاده کنید. معمولا پر استفاده ترین کاربرد اپل ایدی دانلود نرم افزار و بازی از سایت اپل می باشد.

banner-appleid-m-2x

ساختن اپل ایدی کار دشواری نیست ولی به علت مشکلاتی برای کشور عزیزمان بوجود آمده (از جمله تحریم ها، عدم پشتیبانی از کاربران ایرانی، عدم امکان پرداخت برای ایرانیان و …) ممکن است این کار برای برخی هموطنان عزیز سخت باشد.

به همین دلیل فروشگاه آنلاین گیفت چی امکان دریافت رایگان اپل ایدی را برای شما فراهم نموده است تا بتوانید بدون کوچکترین دردسر با بهترین کیفیت اپل آیدی رایگان خود را دریافت نمایید و با ردیم (redeem) گیفت کارت آیتونز خریداری شده از گیفت چی میتوانید موزیک، نرم افزار و بازی های غیر رایگان را به راحتی خریداری نمایید و لذت ببرید 🙂

تمام اپل آیدی های رایگان ساخته شده توسط فروشگاه گیفت چی کاملا وریفای (verify) شده هستند و تمامی اطلاعات امنیتی اپل آیدی های رایگان در اختیار شما قرار داده میشود ( سوالات امنیتی ، پاسخ سوالات امنیتی ، ایمیل بازیابی ، تاریخ تولد و … ) تا با خیال آسوده بتوانید از امکانات بی شمار اپل استفاده نمایید.

 

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن