امکان انتشار تصاویر زنده (Live photos) آیفون ها در شبکه های اجتماعی مهیا شد

گیفت چی
اخبار ، آذر ۲۲, ۱۳۹۴

امکان انتشار تصاویر زنده (Live photos) آیفون ها در شبکه های اجتماعی مهیا شدReviewed by giftchi on Dec 13Rating: 5.0امکان انتشار تصاویر زنده (Live photos) آیفون ها در شبکه های اجتماعی مهیا شداپلیکیشن جدید قابلیت 3D Touch را هم پشتیبانی می نماید و حالا فقط با یک اشاره و فشار بر روی صفحه گوشی می توان تصاویر زنده (Live Photos) را به تامبلر ارسال کرد. متاسفانه این امکان فقط برای کاربران و بینندگانی قابل دسترس است که از گوشی های تلفن همراه اپل استفاده می کنند و هنوز خبری از پشتیبانی اندروید از این قابلیت نیست.

آیفون 6S و سیستم عامل iOS9 با یک ویژگی برجسته معرفی شدند که بسیار مورد استقبال قرارگرفت. Live Photos که قابلیت گرفتن عکسی را به کاربر می دهد که با فورس تاچ آنرا تبدیل به یک ویدیو از وقایع چندثانیه قبل و بعد از گرفتن عکس می نماید.

تمام کسانی که به iOS 9 مهاجرت کرده بودند صرف نظر از مدل گوشی آیفون می توانستند لایو فوتو ها را تماشا کنند و یا از طریق ایمیل، iMessage و Airdrop با یکدیگر به اشتراک بگذارند. ولی جای خالی قابلیت به اشتراک گذاری این تصاویر در شبکه های اجتماعی کاملا محسوس بود.

امکان انتشار تصاویر زنده (Live photos) آیفون ها در شبکه های اجتماعی مهیا شد

و حالا تامبلر اولین شبکه اجتماعی است که با انتشار اپلیکیشن خود در اپل استور این امکان را برای همه فراهم کرده است.

به نقل از تک کرانچ، کاربران تامبلر تمایل زیادی به آپلود و به اشتراک گذاری فایل های GIF و دیگر فرمت های انیمیشن داشتند و حالا این نعمتی آسمانی است که استعدادهای کاربران را شکوفا نماید.

Pasted-Graphic

اپلیکیشن جدید قابلیت 3D Touch را هم پشتیبانی می نماید و حالا فقط با یک اشاره و فشار بر روی صفحه گوشی می توان تصاویر زنده (Live Photos) را به تامبلر ارسال کرد. متاسفانه این امکان فقط برای کاربران و بینندگانی قابل دسترس است که از گوشی های تلفن همراه اپل استفاده می کنند و هنوز خبری از پشتیبانی اندروید از این قابلیت نیست.

تامبلر را از اپل استور می توانید بصورت رایگان از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود تامبلر (Tumbler)

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن