از همه جا به لیست پخش Apple Music خود دسترسی داشته باشید

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۶, ۱۳۹۴

از همه جا به لیست پخش Apple Music خود دسترسی داشته باشیدReviewed by giftchi on Dec 7Rating: 5.0از همه جا به لیست پخش Apple Music خود دسترسی داشته باشیداز وارد شدن به حساب کاربری iTunes بر روی iPhone و Mac اطمینان حاصل کردم. وارد حساب کاربری iCloud شده و سپس از آن خارج شدم و حتی از Apple Music خارج شده و دوباره وارد این اپلیکیشن شدم. اما هیچ کدام از روش ها مشکل را برطرف نکرد.

من لیست پخشی متشکل از 50 آلبوم Paste را از طریق iTunes بر روی Mac ایجاد کردم. این لیست را از طریق فیسبوک با دوستان خود به اشتراک گذاشتم اما نمی توانم از طریق iPhone به آن دسترسی داشته باشم.

از وارد شدن به حساب کاربری iTunes بر روی iPhone و Mac اطمینان حاصل کردم. وارد حساب کاربری iCloud شده و سپس از آن خارج شدم و حتی از Apple Music خارج شده و دوباره وارد این اپلیکیشن شدم. اما هیچ کدام از روش ها مشکل را برطرف نکرد.

Apple-Music-780x611

 

از همه جا به لیست پخش Apple Music خود دسترسی داشته باشید

بعد از جستجو در اینترنت، راه حل مشکل را پیدا کردم.

اگر شما نیز با این مشکل مواجه هستید اقدامات زیر را انجام دهید.

در نهایت توانستم Apple Music و iTunes را با یکدیگر ارتباط دهم. برنامه پخش موسیقی از iCloud Music Library استفاده می کند که این سرویس جدید به Apple ID شما متصل می باشد تا از عضویت و دسترسی شما به آهنگ های موردنظر در Apple Music اطمینان حاصل کند.

برای ارتباط این دو باید iCloud Music Library را بر روی iPhone و Mac فعال نمایید. البته بدون این کار نیز می توانید لیست پخش خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در Mac

 

icloud-music-library-mac

 

iTunes را بر روی Mac اجرا کرده و از منوی آن گزینه Preferences را انتخاب کنید. به سربرگ General رفته و بر روی چک باکس iCloud Music Library کلیک نمایید. در صورتی که وارد حساب کاربری خود نشده باشید از شما خواسته می شود تا Apple ID خود را وارد کنید.

این امر منجر به دسترسی Mac به لیست پخش Apple Music می گردد و هرگونه تغییری که از طریق Mac اعمال کنید در سایر دستگاه هایی که iCloud Music Library را فعال کرده اید نشان داده خواهد شد.

در iPhone

 

iOS-iCloud-Music-Library-780x383

 

اپلیکیشن Settings را بر روی iPhone اجرا کرده و سپس به بخش Music بروید. iCloud Music Library را در حالت On قرار دهید. این امر منجر می شود که هر گونه تغییری که از طریق Mac اعمال کنید بر روی iPhone نیز نشان داده شود و در نتیجه هر دو دستگاه به هم متصل می شوند.

بنابراین اکنون می توانید بر روی تمام دستگاه های خود از قبیل iPad، iPod touch، Mac یا iPhone که در آنها iCloud Music Library را فعال کرده اید به لیست آهنگ های خود دسترسی داشته باشید.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن