Fallout 4 بر روی کامپیوتر، Xbox و PlayStation با تفاوت های نامحسوسی عرضه شده است

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۱, ۱۳۹۴

Fallout 4 بر روی کامپیوتر، Xbox و PlayStation با تفاوت های نامحسوسی عرضه شده استReviewed by fallout4 on Dec 2Rating: 5.0Fallout 4 بر روی کامپیوتر، Xbox و PlayStation با تفاوت های نامحسوسی عرضه شده استFallout 4 یکی از بازی های سال است که افراد از مدت ها پیش منتظر عرضه شدن آن بودند و اکنون این بازی در اختیار عموم قرار گرفته است.

Fallout 4 یکی از بازی های سال است که افراد از مدت ها پیش منتظر عرضه شدن آن بودند و اکنون این بازی در اختیار عموم قرار گرفته است.

علی رغم فوق العاده بودن Fallout 4، افراد تفاوت هایی را در این بازی در کنسول های مختلف مشاهده می کنند. این بدین معناست که Fallout 4 بر روی کامپیوتر و PlayStation 4 متفاوت می باشد.

با ما همراه باشید تا تفاوت های این بازی در سه کنسول را مورد بررسی قرار دهیم.

Fallout 4 بر روی کامپیوتر، Xbox و PlayStation با تفاوت های نامحسوسی عرضه شده است

شبکه Candyland وب سایت YouTube که همواره مقایسه های گرافیکی بین محبوب ترین بازی های موجود را ارائه می دهد، ویدئوی جدیدی را مبنی بر تفاوت Fallout بر روی کامپیوتر، PlayStation 4 و Xbox  ارائه کرده است. ویدیو را در لینک زیر مشاهده نمایید.

 

همانگونه که در ویدیوی بالا مشخص است، نسخه کامپیوتری Fallout 4 جزییات بیشتری را در مقایسه با دو کنسول دیگر در معرض نمایش قرار می دهد و این امر در پس زمینه بسیار محسوس تر می باشد. خانه آبی موجود در پس زمینه در مقایسه با سایر کنسول ها دارای جزئیات بیشتری بوده و ظاهر زیباتری دارد.

سایه درخت ها منظره زیبایی را ایجاد کرده اند اما سایه ها بر روی نسخه کامپیوتری موجدار می باشند و این در حالی است که نسخه PS4 سایه ها را اندکی تار نشان می دهد. سایه های نشان داده شده در Xbox One در حالتی بین دو نمونه فوق قرار دارند.

به نظر می رسد در نسخه PS4 چهره افراد با جزئیات بیشتری نشان داده شده است و چین و چروک و خطوط چهره قابل مشاهده می باشند. ساختار گرافیکی نسخه کامپیوتری چهره ها را صاف تر نشان می دهد.

در شکل زیر نمایی از ویژگی های ظاهری شخصیت های Fallout 4 نشان داده شده است. این شخصیت ها مشابه می باشند اما شخصیت نسخه کامپیوتری اندکی ناراحت به نظر می رسد.

 

fallout4

نورپردازی، سایه ها و بازتاب نور در هر سه کنسول عالی می باشند.

محیط های بیرونی در نسخه کامپیوتری از درخشش بیشتری برخوردار هستند. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم در نسخه کامپیوتری در مقایسه با نسخه های Xbox و PlayStation سستی و ثبات بیشتری مشاهده می شود.

این موضوع در صحنه های تاریک و شبانه نیز صدق می کند. اگرچه نورپردازی در هر سه کنسول بسیار زیبا می باشد اما نسخه کامپیوتری جزئیات بیشتری را به خصوص در نمای ساختمان ها نشان می دهد.

کدام پلت فرم بهتر می باشد؟

صرف نظر از کنسولی که استفاده می کنید، Fallout 4 ظاهر فوق العاده ای دارد و تفاوت های جزئی در حین بازی به هیچ وجه محسوس نمی باشند.

این موضوع برای اغلب بازی ها صادق می باشد زیرا اکثر آنها در پلت فرم های مختلف با تفاوت هایی همراه هستند. این بدین دلیل است که طراحان بازی به ناچار به منظور سازگار ساختن بازی ها با سخت افزار کنسول تغییراتی را در آنها اعمال کنند. سخت افزار PlayStation 4 همانند Xbox One نمی باشد و کامپیوترهای مخصوص بازی نیز با هر دو کنسول تفاوت دارند.

اما اگر هر سه کنسول را در اختیار داشته و قصد دارید که بهترین را انتخاب کنید، باید بگوییم که Fallout 4 در کامپیوتر با کیفیت بهتری اجرا شده و اشیا با جزئیات بیشتری نشان داده می شوند. Xbox One نیز در مقایسه با PlayStation 4 اندکی بهتر می باشد. استودیوی Bethesda Games از گرافیک Fallout 4 در تمام سیستم ها اطمینان حاصل کرده است.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن