اجرای بازی های PlayStation 4 بر روی ویندوز و مک

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۱, ۱۳۹۴

اجرای بازی های PlayStation 4 بر روی ویندوز و مکReviewed by giftchi on Dec 2Rating: 5.0اجرای بازی های PlayStation 4 بر روی کامپیوتر و Macبرخی از افراد به دنبال کسب اطلاعات در مورد عرضه Remote Play برای کامپیوتر هستند. خبر خوب ما برای این دسته از افراد این است که در حال کار بر روی اپلیکیشن رسمی سونی برای کامپیوتر و Mac هستیم.

شوهی یوشیدا، مدیر استودیوی جهانی سرگرمی های کامپیوتری سونی، در صفحه توییتر خود اعلام کرد که اپلیکشن رسمی استفاده از بازی های PlayStation 4 بر روی ویندوز یا مک در راه است. وی در صفحه تویتر خود نوشت:

برخی از افراد به دنبال کسب اطلاعات در مورد عرضه Remote Play برای کامپیوتر هستند. خبر خوب ما برای این دسته از افراد این است که در حال کار بر روی اپلیکیشن رسمی سونی برای ویندوز و مک هستیم.

اجرای بازی های PlayStation 4 بر روی ویندوز و مک : اپلیکیشن رسمی Remote Play در راه است!

sony-playstation-4-controller

 

در حال حاضر تنها روش اجرای بازی های PlayStation 4 بر روی سایر دستگاه ها استفاده از اپلیکیشن Remote Play می باشد که شما را قادر می سازد بازی های PlayStation 4 را بر روی PlayStation Vita، PS TV یا گوشی های Sony Xperia اجرا کنید. دکمه های Playstation 4 به طور خودکار بر روی Playstation Vita جای می گیرند و در نتیجه افراد می توانند در حین استفاده از تلویزیون نیز به بازی خود ادامه دهند.

Remote Play از Playstation 3 و PSP نیز پشتیبانی می کند اما حالت استاندارد آن برای بازی های Playstation 4 طراحی شده است.

این خبر چند روز بعد از معرفی نرم افزاری فرعی با نام Remote Play PC برای ویندوز منتشر گردید. این اپلیکیشن دقیقا همان کاری را انجام می دهد که سونی در حال ارائه نرم افزار برای آن می باشد: اجرای بازی های PlayStation 4 بر روی کامپیوتر. باید منتظر باشیم تا مقابله سونی با این نرم افزار را مشاهده نماییم. تصور اینکه سونی اجازه دهد چنین اپلیکیشنی به فعالیت خود ادامه دهد دور از انتظار می باشد.

مایکروسافت نیز با عرضه ویندوز 10 اجرای بازی های Xbox One بر روی کامیپوتر را تسهیل کرد و کاربران می توانند با استفاده از ویژگی جدید ویندوز 10 بازی های Xbox One را به راحتی بر روی کامپیوتر خود اجرا نمایند. کامپیوترهای مجهز به ویندوز 10 از تمام امکانات Xbox One پشتیبانی می کنند. چت گروهی و پرداخت های درون بازی های Xbox One نیز بر روی کامپیوتر امکان پذیر می باشند.

خبر منتشر شده در توییتر یوشیدا اطلاعاتی را در مورد زمان ارائه اپلیکیشن Remote Play به منظور اجرای بازی های PlayStation 4 بر روی ویندوز یا مک ارائه نمی دهد.

 

در ادامه ویدیویی در رابطه با این موضوع را تماشا کنید

 

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن