اتهام کارمند اپل استور به سرقت گیفت کارت به ارزش ۱ میلیون دلار

گیفت چی
اخبار ، آذر ۱۰, ۱۳۹۴

اتهام کارمند اپل استور به سرقت گیفت کارت به ارزش 1 میلیون دلارReviewed by گیفت چی on Dec 1Rating: 5.0اتهام کارمند اپل استور به سرقت گیفت کارت به ارزش 1 میلیون دلاربه گزارش شبکه خبری NBC Channel 4، این فرد که روبن پرافیت نام دارد اقدامات غیرقانونی خود را در خارج از فروشگاه کویینز انجام داده است. وی از گیفت کارت های Visa و American Express، کارت های دبیت و اعتباری پیش پرداخت به منظور خرید گیفت کارت های اپل استفاده کرده و سپس آنها را با تخفیف به شرکت های فرعی و ناشناخته فروخته است. پرافیت از ماه دسامبر سال 2013 در یکی از فروشگاه های اپل در نیویورک مشغول به کار بود.

در پی یک بررسی داخلی، یکی از کارمندان اپل استور در نیویورک به ارتکاب چندین جرم متهم شد که یکی از این موارد سرقت گیفت کارت به ارزش 997,000 دلار با استفاده از کارت های اعتباری و دبیت کارت بود.

اتهام کارمند اپل استور به سرقت گیفت کارت به ارزش 1 میلیون دلار

14652-10363-151020-Queens-l

به گزارش شبکه خبری NBC Channel 4، این فرد که روبن پرافیت نام دارد اقدامات غیرقانونی خود را در خارج از فروشگاه کویینز انجام داده است. وی از گیفت کارت های Visa و American Express، کارت های دبیت و اعتباری پیش پرداخت به منظور خرید گیفت کارت های اپل استفاده کرده و سپس آنها را با تخفیف به شرکت های فرعی و ناشناخته فروخته است. پرافیت از ماه دسامبر سال 2013 در یکی از فروشگاه های اپل در نیویورک مشغول به کار بود.

اپل همزمان با بازگشت گیفت کارت های تقلبی و درخواست خریداران مبنی بر استرداد مبلغ از موضوع باخبر شد و بررسی آن را از ماه اکتبر آغاز کرد.

این مجرم در مصاحبه با مقامات اعلام کرد که به ازای هر گیفت کارت 2,000 دلاری مبلغ 200 دلار دریافت می کرد. در حین دستگیری، پرافیت هفت گیفت کارت 2,000 دلاری و همچنین 51 گیفت کارت Visa و American Express را به همراه داشت.

هنوز مشخص نیست پرافیت اطلاعات کارت های اعتباری برای وارد کردن بر روی کارت های جانشین را از کجا به دست آورده است اما احتمال می رود وی از اطلاعات مسروقه توسط هکرها استفاده کرده است. ثبت اطلاعات کارت های مغناطیسی از حساب افراد نیز نوعی کلاهبرداری محسوب می شود.

طبق این گزارش، در صورتی که اتهام پرافیت مورد تائید دادگاه قرار گیرد، وی به 15 سال زندان محکوم می شود.

اشتراک :
Share on FacebookPrint this pagePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+


شبکه های اجتماعی گیفت چی :

فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن فروش آنلاین گیفت کارت های آیتونز،‌گوگل پلی، مایکروسافت، آمازون،‌اسکایپ و پلی استیشن